افزونه ها افزونه ها

نوار وضعیت دانلود

نوار وضعیت دانلود

مشاهده و مدیریت دانلودها با استفاده از نواری شکیل، بدون آن که پنجره دانلود مزاحم کارکردن شما با مرورگر شود. افزونه نوار وضعیت دانلود، به رغم حجم محدودش، دارای ویژگی های مفید بیشتری نسبت به پنجره دانلود استاندارد می باشد. واسط این افزونه که قابل شخصی سازی است و در هنگام عدم استفاده، به طور خود کار پنهان می شود، بدون مزاحم شدن، امکان کنترل کامل را به شما می دهد.

اسکریپت ممنوع

اسکریپت ممنوع

افزونه ای برای داشتن بهترین سطح امنیتی در مرورگر! تنها محتوای سایت هایی اجازه اجرا دارند که در لیست سایت های مورد اطمینان شما باشند. این ابزار، بهترین امنیت موجود در وب را به شما می دهد. امکان میدهد تا جاوا اسکریپت، جاوا و دیگر محتواهای قابل اجرا، تنها از دامنه ها و سایت هایی که کاربر مشخص کرده و به آن ها اعتماد دارد، اجرا گردند.

دانلودگر ویدئو

دانلودگر ویدئو

راهی ساده برای دانلود ویدئوهای مختلف از سایت‌ ها توسط این برنامه می توانید به راحتی از سایت های مختلف در اینترنت، ویدئوهای مورد نظر خود را با فرمت های مورد نظر دانلود کنید.

میمون گریس

میمون گریس

ابزاری برای شخصی سازی نحوه نمایش صفحه وب این ابزار که بر مبنای جاوا اسکریپت کار می کند، امکان شخصی سازی نمایش صفحات وب را با استفاده از کدهای جاوا اسکریپت فراهم می سازد و یکی از بهترین افزونه های فایرفاکس به حساب می آید که با نصب آن تازه وارد دنیایی از اسکریپت ها میشوید. جالب است بدانید میمون گریس یک اصطلاح امریکایی است که به معنای یک آدم فنی و تعمیرکار قوی می باشد. استاسکریپت ها کد هایی هستن که باعث تغییراتی دلخواه در نحوه نشان دادن سایت میشوند

جهت ورود اطلاعات بیشتر میبایست به کنترل پنل مدیریت پرتال از این قسمت مراجعه نمائید